BİZ KİMİZ

2009 yılında faaliyete başlayan firmamız; proje geliştirme, firma danışmanlık, grafik tasarım hizmetiyle sizlerle.Feyhan Ajans ailesi olarak reklamın olmazsa olmaz duruma geldiği günümüzde bir firmaya kurumsal kimlik olgusunu kazandırıp kendi kimliğine ve hedef kitlesine özgü logo, web sitesi, baskılı materyal, tanıtım filmi ve grafik hizmetleri ile firmanın veya ürünün tanıtımını en iyi ve en çarpıcı şekilde yapmayı hedefleyen bir reklam ajansıdır.

Yıllar boyunca bilgi ve gözlemlerimizin damıtılması ile biçimlenen yeteneklerimiz ve tecrübelerimizle, reklam verenlere verdiğimiz sözleri her zaman tutmuşuzdur.

TAKIMIMIZ

Feyhan ÖZKILINÇ

Kurucu, Grafik Tasarımcı

Mehmet KANAN

Grafik Tasarımcı

ÇALIŞMA SÜRECİMİZ

NEDEN FEYHAN AJANS

Tüm mecralarda trendlerin ve teknolojinin yakın takipçileriyiz. Yeni reklam modelleri, yeni sosyal ağlar ve tasarımda son trendler bizden sorulur. Reklamlarınızı asla tek bir mecra üzerinden tasarlamaz, her mecradan hedef kitlenizle iletişime geçmeniz için didinir dururuz. 

Aynı ajanstan hizmet alan iki ayrı firma, neden yeni bir proje için bir araya gelmesinler? Bugüne kadar Feyhan Ajans olarak birçok kez buna vesile olduk. Çünkü biz kendi networkümüzde sinerji yaratmayı bilen, müşterileri harekete geçirme ve yeni iş birliktelikleri geliştirme konusunda istekli bir ajansız. 

Sizde bizimle çalışmak istermisiniz ? İLETİŞİM